Ilustračné - futbal.
Zdroj: pixabay.com

FUTBAL: Lučenčania na Liptove neuspeli, Poltár vsietil poltucet gólov za 20 minút

Povedz o tom známym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

LUČENEC. Záverečné kolá vo všetkých futbalových súťažiach boli na programe uplynulú nedeľu (19. júna). Darilo sa najmä favoritom – Fiľakovo, Tornaľa a Santrio Láza si postupové oslavy vychutnali dosýtosti a svojich súperov vôbec nešetrili. Pozrite si spolu s nami posledný futbalový sumár ročníka 2015/2016.

Tipos III. liga Stred

ŠKM Liptovský Hrádok – LAFC Lučenec 1:0 (0:0)
Góly: Šupej (11m). ŽK: Hajduk – Mokrý, Nociar, Pipíška. ČK: Mokrý (po druhej ŽK).
ŠKM Liptovský Hrádok: Valíček – Sajták, Hoško (C), Šupej, Moravčík, Vrlík, Borek, Otruba, Hajduk, Podolský, Lovás (striedali: Kudláček, Daniel, Malejka)
LAFC Lučenec: Puporka – Mokrý, Nociar, Vančo, Vilhan (C), Kováč, Fajčík, Sarvaš, Pipíška, Majkút, Kelemen (striedali: Bajzík, Cigánik)

Ostatné výsledky 28. kola Tipos III. ligy Stred:

TJ Tatran Krásno nad Kysucou – FK Pohronie „B“ 3:0 (3:0)
MŠK Námestovo – MŠK Fomat Martin 0:1 (0:0)
FK Čadca – MFK Detva 0:1 (0:0)
MFK Nová Baňa – MFK Žarnovica 2:4 (0:2)
ŽP Šport Podbrezová „B“ – FO Kinex Bytča 9:0 (3:0)
TJ ŠK Kremnička – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 3:1 (2:0)

Tabuľka po 28. kole Tipos III. ligy Stred:

    Z V R P Skóre B
1. MŠK Fomat Martin 30 24 4 2 76:17 76
2. ŠK Kremnička 30 20 2 8 68:28 62
3. ŠKM Lipt. Hrádok 30 19 3 8 61:25 60
4. MFK Žarnovica 30 19 1 10 61:52 58
5. MŠK Námestovo 30 16 5 9 52:30 53
6. ŠK Javorník Makov 29 14 4 11 64:55 46
7. Podbrezová „B“ 30 12 6 12 49:44 42
8. FK Čadca 30 13 3 14 45:51 42
9. TJ Baník Kalinovo 29 12 5 12 52:44 41
10. Liptovská Štiavnica 30 11 6 13 47:52 39
11. Krásno nad Kysucou 30 10 7 13 39:42 37
12. MFK Detva 30 9 7 14 46:57 34
13. FK LAFC Lučenec 30 9 5 16 43:55 32
14. MFK Nová Baňa 30 9 4 17 43:56 31
15. FO Kinex Bytča 30 9 2 19 40:84 29
16. FK Pohronie „B“ 30 0 2 28 20:109 2

IV. liga Juh

Výsledky 26. kola IV. ligy Juh:

FTC Fiľakovo – FK FC Baník Veľký Krtíš 3:0 (2:0)
TJ Sklotatran Poltár – FC Slovan Divín 6:0 (6:0)
Jupie Podlavice Badín – MFK Lokomotíva Zvolen „B“ 0:1 (0:0)
TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Prameň Kováčová 2:1 (1:1)
TJ Jednota Málinec – FK Slovenské Ďarmoty 2:3 (2:0)
TJ Sokol Medzibrod – ŠK Vinica 2:0 (1:0)
MFK Spartak Hriňová – MFK Revúca 2:1 (2:1)

V. liga skupina D

Výsledky 26. kola V. ligy Skupiny D:

FK CSM Tisovec – FK Iskra Hnúšťa 3:3 (1:1)
TJ Družstevník Kamenné Kosihy – FC 98 Hajnáčka 3:2 (1:2)
FK Mesta Tornaľa – TJ Družstevník Kráľ 3:0 (2:0)
FK Jesenské – TJ Prameň Dolná Strehová 2:0 (2:0)
OFK Olováry – TJ Družstevník Sklabiná 5:1 (2:0)
TJ Vinohrad Čebovce – OŠK Radzovce 2:1 (1:0)

I. trieda ObFZ Lučenec

Výsledky 26. kola I. triedy ObFZ Lučenec:

ŠK Slovan Vidiná – MŠK Podrečany 2:3 (0:1)
1.FK Buzitka – TJ Družstevník Mýtna 6:0 (2:0)
TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany – TJ Slovan Halič 5:1 (0:1)
TJ-FK Stará Halič – TJ Slovan Tomášovce 2:9 (1:5)
ŠK L+M Aqua Rapovce – TJ Santrio Láza 0:5 (0:3)

FOTO: Ilustračné. Zdroj: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2015-2016 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené | Facebook | mobilonline.sk | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky
Created by Anderor & Marek
Prihlásenie | Registrácia